Boom donker blauw
Terug naar Accommodaties

Overnachten in een Zweedse trekkershut tussen Ommen en Hardenberg

  • Max 4 pers.
  • Nee
  • 1
  • Ja
  • Nee
  • Nee

Loopt u het Pieterpad en bent u op zoek naar een comfortabele overnachting? Dan bent u bij Familiepark De Vechtvallei aan het juiste adres! Onze Zweedse trekkershutten bieden een knusse en complete accommodatie voor wandelaars en fietsers.

Boek mijn vakantie

Acht compleet ingerichte trekkershutten

Familiepark De Vechtvallei heeft acht trekkershutten, waarvan er zes bij elkaar staan. Twee van onze trekkershutten, de Zwaluw en de Goudvink, bevinden zich bij de groepsaccommodatie De Tjif Tjaf. De trekkershutten zijn eenvoudig ingericht, maar bieden alles wat u nodig heeft voor een comfortabel verblijf. Zo zijn er twee stapelbedden, geschikt voor vier personen. Kussens en matrassen zijn voorzien, u dient alleen nog maar te zorgen voor een slaapzak.

Daarnaast is er een 2-pits gasstel, jerrycan, tafeltje met vier stoelen aanwezig. Iedere trekkershut beschikt over een eigen picknickbank en gaskachel voor de koude nachten. Onze trekkershutten hebben geen eigen toilet of douche, maar het sanitair gebouw bevindt zich op loopafstand. Uiteraard is de trekkershut voorzien van elektriciteit.

Heerlijk ontspannen na een actieve dag

Of u nu een lange fietstocht heeft gemaakt, een prachtige wandeltocht hebt voltooid of een dagje Slagharen hebt bezocht, onze trekkershutten zijn de perfecte plek om te ontspannen. Laat u nog eens extra verwennen met een heerlijke maaltijd in ons eetcafé of geniet van een verfrissende duik in ons zwembad. Een verblijf in een van onze trekkershutten is absoluut een aanrader!

Caravan wit

Boek nu een trekkershut

Kies een maand en periode om de prijzen te zien.